ТОВ "АСКО ПАМПС"

Asco Pumps

ТОВ «АСКО ПАМПС» пропонує повний спектр насосного обладнання, який практично повністю може задовольнити потреби Ваших виробничих потужностей в насосному обладнанні, запчастинах до насосів, фільтрах, клапанах і міксерах, включаючи монтаж і сервіс. Ми з гордістю пропонуємо Вам ознайомитися з нашою продукцією, представленою на сайті.

Італійська промислова група ASCO представлена ​​в Україні безпосередньо через свою власну структуру ТОВ «АСКО ПАМПС», з центральним офісом, складом і сервісним центром в Києві, і технічними фахівцями по обладнанню в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові. 

ТОВ «АСКО ПАМПС» - це команда кваліфікованих і компетентних технічних фахівців, які, завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері, а також спонуканню до постійного і прямого контакту з різними виробниками, можуть підібрати і запропонувати кращі продукти, доступні на ринку, які будуть найбільш ефективно і технічно грамотно вирішувати завдання по перекачуванню, змішуванню, фільтрації, контролю рідини, і створення вакууму. Досвідчені фахівці власного сервісного відділу завжди готові надати швидку і якісну сервісну підтримку Вашого обладнання, а також, проведуть технічний аудит енергоефективності існуючих насосних систем.

ТОВ «АСКО ПАМПС» є офіційним партнером світових лідерів у виробництві насосного обладнання як: SANDPIPER, VIKING PUMP,  WANNER HYDRA-CELL, SPX WAUKESHA CHERRY-BURRELL і APV, FINISH THOMPSON (FTI).

Ми пропонуємо Вам Високу Якість в Сфері Перекачування Рідин (Excellence in Fluid Handling).

11 причин для співпраці в Україні з компанією АСКО ПАМПС:

 •   Наше кредо: «Висока якість в області перекачування рідин».
 •   Наша головна перевага - обладнання проводиться на власних заводах і проходить жорсткий контроль якості на кожній стадії виробництва.
 •   Пропонуємо нашим клієнтам тільки перевірене, якісне і сертифіковане обладнання.
 •   Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів.
 •   Надаємо повний комплекс послуг: від проектування до установки обладнання і подальшого його технічного обслуговування.
 •   Можем запропонувати, як окремі одиниці продукції, так і комплексні рішення.
 •   В нашій команді працюють тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці з великим досвідом.
 •   Готові знайти рішення для нестандартних завдань і проектів.
 •   Використовуємо найсучасніші технології для вирішення поставлених завдань.
 •   Нам довіряють найвимогливіші клієнти (нафто- і газовидобувні підприємства, нафтопереробні заводи, найбільші виробники продуктів харчування і напоїв).
 •   Надаємо гарантію на обладнання, виконані роботи і послуги.

ХарчоваНафтогазоваЕнергетичнаФармацевтичнаТехнології обробки водиКерамікаНафтохімічнаЗагальнопромисловаДозування
Вакуумні насоси
Компанія ASCO VACUUM, з більш ніж 30-ти річним досвідом роботи в створенні вакуумних систем, може запропонувати широкий спектр рішень для більшості промислових завдань, включаючи як стандартні продукти, так і індивідуальні інженерні системи, призначені для виконання технічних вимог клієнта з точки зору продуктивності і міжнародних конструкційних стандартів.

Дізнатися більше

Насоси
Розділ, присвячений об'ємним та відцентровим насосам і супутнім продуктам. ...

Дізнатися більше

Додаткове обладнання
Компанія "АСКО ПАМПС" пропонує технологічні прилади для вимірювання витрати, тиску, рівня та температури, повний асортимент коливальних п...

Дізнатися більше

Інжинірингові системи
Відділ, що спеціалізується на проектуванні і конструюванні інженерних систем для промисловості. ...

Дізнатися більше

Технології обробки води
Відділ зосередився на пропозиції високоефективних комплексних продуктів і рішень для очищення стічних вод і промислових стічних вод. ...

Дізнатися більше

Сервіс
Сучасне насосне обладнання вимагає кваліфікованого підходу не тільки на стадії його підбору, але і під час установки, експлуатації, обслуговува...

Дізнатися більше

Обладнання APV
Розділ, присвячений гігієнічним теплообмінникам, санітарним насосам, міксерам, клапанам, а також гомогенізаторам Rannie / Gaulin. ...

Дізнатися більше

Обладнання Wanner Hydra-Cell
Компанія "АСКО ПАМПС" на правах офіційного дистриб'ютора компанії Wanner пропонує промислові безсальникові насоси об'ємного типу ...

Дізнатися більше

Новини та події

Нова версія насоса серії FPSH з CIP

Нова версія насоса серії FPSH з CIP

FPSH-CIP - Новий перистальтический насос високого тиску з CIP!

Докладніше
Нагнітання солоної води (SWI) / Hydra-Cell T100

Нагнітання солоної води (SWI) / Hydra-Cell T100

Застосування полягає в перекачуванні солоноватої води під високим тиском. 

Докладніше